Okna PCVOprócz uszczelniaczy stosowane są uszczelki okienne do uszczelniania otworów i wszelkich otworów w oknie. Utrzymują wnikanie ulewnych deszczów i resztek wody w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Bezpieczny dla promieni UV i ozonu materiał na uszczelki okienne. Grubość podstawy uszczelki powinna wynosić 3 mm, a najbardziej uprzywilejowanymi materiałami na uszczelki są elastyczna EPDM i TPE, które są mieszane z elastycznych i plastikowych. Podwójnie powlekany lub potrójnie malowany element o niskiej E może poprawić wydajność witalności okna.

IZOLACJA DŹWIĘKU:

Aby zapewnić solidną ochronę, rozważ okna PCV z podwójną lub potrójną powłoką i realne mocowanie okna za pomocą uszczelniaczy silikonowych i elastycznych uszczelek EPDM. Drzwi i okna UPVC będą bezpieczne i bardzo przydatne, jeśli jedno mieszkanie będzie w szybkim, ruchomym i ruchliwym miejscu. Zanieczyszczenie dźwięku ma straszny wpływ na zdrowie, a także może prowadzić do długotrwałych problemów zdrowotnych. Dlatego drzwi i okna UPVC również wyciszają dźwięk i są akustyczne.

GRUBOŚĆ SZKŁA:

Okno z PCV może być pojedynczą powłoką, podwójną powłoką lub potrójną powłoką, a asortyment szkła obejmuje typowe szkło boja, szkło hartowane lub szkło hartowane kryte. Standardowe szkło jednowarstwowe ma grubość 6 mm; szkło z podwójną powłoką będzie mieć co najmniej 6-16-6 (szkło 6 mm / 16 mm warstwa gazu obojętnego / szkło 6 mm), potrójna powłoka będzie mieć 4-12-4-12-4 (szkło 4 mm / 12 mm bezczynna warstwa gazu / Szkło 4 mm / warstwa gazu nieaktywnego 12 mm / szkło 4 mm).

Dom nie musi być twierdzą, aby być bezpiecznym. Po prostu musi mieć wysokiej jakości drzwi i okna. Tak długo, jak włamywacze nie są w stanie przebić się przez ściany, elementy te stanowią główną barierę chroniącą przed intruzami.

Podczas włamania włamywacze mają dwie opcje: wchodzą przez drzwi lub przez okno. Zwykle nie „szturmują” domu od frontu. Dobrowolnie wybierają mniej narażone drzwi tarasowe lub ogrodowe. Najczęściej celem są okna. Statystyki pokazują, że stanowi to do 80% prób włamań. Do włamania dochodzi zwykle przez wciśnięcie ramy okiennej lub po prostu rozbicie szyby. Ale włamywacze nie są mistrzami cierpliwości. Gdy okna wytrzymują dłużej niż 2-3 minuty, intruz szybko upuszcza obudowę. Wniosek jest prosty: bezpieczeństwo w domu zależy w dużej mierze od siły okien.

Ogólne pytania
Gdzie mogę znaleźć materiały budowlane Webera?
Użyj modułu Znajdź dystrybutora , aby znaleźć najbliższy sklep z materiałami budowlanymi, który sprzedaje produkty Weber.

Ile kosztują produkty Weber?
Weber Bułgaria nie współpracuje bezpośrednio z klientami końcowymi. Możesz kupić nasze produkty od naszych dystrybutorów. Każdy dystrybutor określa własną politykę cenową. Zalecamy skontaktowanie się z najbliższym dystrybutorem  w celu uzyskania aktualnych cen produktów Weber.

Ile materiału będę potrzebował naprawić?
Skorzystaj z kalkulatora wydatków, który znajdziesz na potrzebnych stronach produktów .

Jak najlepiej skontaktować się z Weber?
Możesz skontaktować się z nami w najwygodniejszy dla siebie sposób:

przez e-mail
przez telefon
za pośrednictwem naszej strony na Facebooku - Weber Bulgaria

Aby dodatkowo podeprzeć podstawę, płytki są kołkowane za pomocą kołka polipropylenowego z plastikowym gwoździem.
Dyblowanie wykonuje się co najmniej 48 godzin po sklejeniu płytek.
Używaj wierteł o dokładnej średnicy kołka.
Wiercenie udarowe należy wykonywać tylko na zwykłym betonie lub cegle pełnej. W przypadku cegieł rusztowych lub pustaków betonowych należy użyć wierteł do muru.
Kołki przechodzące przez warstwę kleju, ponieważ ich „główka”, która nie powinna wystawać ponad płytę izolacyjną, jest rozmazana.
Ich ilość powinna wynosić co najmniej 6 sztuk / m2, aw strefach przygranicznych do 12 sztuk / m2.
Na wysokości od 25 do 50 m liczba kołków wynosi:
dla kategorii wiatrowej od 85 do 115 km / h - 10 szt. / m2
dla kategorii wiatru od 115 do 135 km / h - 12 szt. / m2
Włóż kołek do podstawy co najmniej 45 mm dla ściany z cegły, co najmniej 5 cm w gazobetonie i co najmniej 4 cm w betonie.
 Głębokość wiercenia powinna wynosić co najmniej 10 mm więcej niż długość, w której kołek musi wejść w podstawę.
Sprawdź, czy kołek jest mocno dokręcony. Nie są dozwolone niezdrowe kołki lub nie prostopadłe do podstawy.
Schematy kołków i dodatkowe informacje można znaleźć w artykule Jak kołkować .

oferta.timberokna.pl - Okna PCV


BEZPIECZEŃSTWO:

Dobre okna PCV muszą łączyć wysokiej jakości sprzęt wraz z zadaszoną ramą ryglującą. Stal poddana obróbce ewaluacyjnej typu 304 zastosowana w materiale zawierającym erozję pozostaje czopami i uchwytami, ponieważ nie ulegają one skutecznie zardzewieniu lub erozji. Wprowadź w oknie samotny zamek punktowy lub zamek wielopunktowy zgodnie z potrzebami bezpieczeństwa w domu. Rozważ podwójnie powlekane szklane okno dla dobrego bezpieczeństwa domu.

GWARANCJA:

Domniemany producent okien z PVC udzieli 10-letniej podstawowej gwarancji na profile z PVC i rocznej gwarancji na sprzęt. Grupa ds. Obsługi posprzedażowej powinna natychmiast zająć się nagłymi problemami, takimi jak rozbite klamki, zmiana położenia okna, sprawy w suwakach lub rolkach do przesuwnych okien, zastąpienie potłuczonego szkła, pękniętego czopa, pękniętego szalika i sprawdzenia wejścia do wody.

Domniemany producent okien z PVC udzieli 10-letniej podstawowej gwarancji na profile z PVC i rocznej gwarancji na sprzęt. Grupa ds. Obsługi posprzedażowej powinna natychmiast zająć się nagłymi problemami, takimi jak rozbite klamki, zmiana położenia okna, sprawy w suwakach lub rolkach do przesuwnych okien, zastąpienie potłuczonego szkła, pękniętego czopa, pękniętego szalika i sprawdzenia wejścia do wody.

Przygotowanie do tynkowania, kształtowania profili i dodatkowego zbrojenia
 Polistyrenowe panele elewacyjne narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych przez ponad 4 dni należy przeszlifować w celu usunięcia patyny i pyłu.
 Konieczne jest dodatkowe wzmocnienie w zewnętrznych rogach lekkich otworów, a kawałki siatki z włókna szklanego o wymiarach około 20 x 40 cm po przekątnej do zewnętrznych narożników są osadzone we wcześniej nałożonej mieszaninie kleju i kitu.
 Po dodatkowym wzmocnieniu układane są profile, połączenia deformacyjne i inne elementy, w zależności od konkretnej architektury i detalu.
 Profile narożne (krawędzie) umieszcza się przed nałożeniem szpachli i siatki. Krawędzie powinny być proste, bez lokalnych zniekształceń, skrętów, przerw w sieci. Po przyklejeniu mieszanka klejowa musi przedrzeć się przez specjalne otwory. Nie dopuszcza się rozbieżności na krawędziach większych niż 1 mm.
 Profile odwadniające (krawędzie) umieszcza się przed nałożeniem szpachli i siatki na poziomie dolnej krawędzi w pierwszym rzędzie. Muszą być całkowicie podmokłe. Podczas łączenia nie powinny one zachodzić na siebie, ale dotykać złącza nie większego niż 1 mm. Rysy, przycinanie, skręcanie są niedozwolone. Kolor profili jest biały, chyba że zaznaczono inaczej.
Wykonanie podstawowej warstwy zbrojeniowej
Zaprawę moździerzową nakłada się na całą powierzchnię elewacji, w tym również na wzmocnione sekcje za pomocą pacy ze stali nierdzewnej (10 mm).
 W dalszej warstwie piasku szpachli nanieść siatkę ampułki pionowymi ścieżkami, o krawędziach co najmniej 10 cm.
 Tak umieszczona siatka jest wciskana w szpachlę z niewielkim naciskiem pacy, tak że mieszanina jest przez nią przeciskana, po czym powierzchnia jest wygładzana. Po wygładzeniu szpachli siatka nie powinna być przezroczysta dla powierzchni. W razie potrzeby dodaj więcej materiału, aby siatka była całkowicie zakryta.
 Siatka wzmacniająca musi pozostać w środku lub w zewnętrznej trzeciej części wzmocnionej szpachli.
 Podczas formowania wewnętrznych narożników zakładka siatki powinna wynosić co najmniej 20 cm.
 Nie pracuj w temperaturach poniżej + 5 ° C w środowisku powietrza i na nadwoziu budowlanym, na zamarzniętym podłożu lub w przypadku ryzyka zamarznięcia. Nie dodawać środków zamrażających.
 Przed dalszą obróbką powłoki należy pozostawić do wyschnięcia przez co najmniej 7 dni.
Zalewanie
 Poczekaj 7 dni, aż płaszcz całkowicie wyschnie i nałóż podkład za pomocą wałka lub pędzla.
 Przed nałożeniem tynku odczekaj 48 godzin, aż grunt całkowicie wyschnie.